Omron Veiligheidscomponenten D4D/N Kunsstof, pluinjer recht rol, 2 X NG, 5a, PG 13.5 schroefdraad - D4N 0104M
Artikelnummer: 23382782 | Fabrikantnummer: D4N 0104M | EAN: 4547648034593
Omschrijving
Kunsstof, pluinjer recht rol, 2 x NG, 5A, PG 13.5 schroefdraad
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is D4N 0104M. Het EAN nummer is 4547648034593. Het interne artikelnummer is 23382782.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidscomponenten D4D/N
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer Pg |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 83.6 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Veiligheidscomponenten D4D/N Kunsstof, pluinjer recht rol, 2 X NG, 5a, PG 13.5 schroefdraad
Artikelnummer: 23382782
Fabrikantnummer: D4N 0104M