Omron Overige veiligheidscomponenten Kunststof, 17 MM breed, ip67, mechanisch gedwongen, 2 NC, 1 M kabel, S - D4GS0025B
Artikelnummer: 23667565 | Fabrikantnummer: D4GS0025B | EAN: 4536854688034
Het productnummer van de fabrikant is D4GS0025B. Het EAN nummer is 4536854688034. Het interne artikelnummer is 23667565.
| Klasse |
Eindschakelaar met gescheiden bedieningselement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige veiligheidscomponenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Breedte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Met status-indicatie | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Met kabel voorgeconfectioneerd |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 0.75 A |
| Uitvoering schakelcontact | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Lengte sensor | 85 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 17 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Omron Accessoiresveiligheidsschakelaars Sleutel, horizontale montage
Artikelnummer: 21051556
Fabrikantnummer: D4GS0045G
Artikelnummer: 23667565
Fabrikantnummer: D4GS0025B
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.