Omron Veiligheids deur- of vergrendelings Veiligheidsdeurschakelaar, D4NS, M20 (1-kanaal), 2NC/1no (MBB contacte - D4NS0024G
Artikelnummer: 23667567 | Fabrikantnummer: D4NS0024G | EAN: 4536854963872
Het productnummer van de fabrikant is D4NS0024G. Het EAN nummer is 4536854963872. Het interne artikelnummer is 23667567.
| Klasse |
Eindschakelaar met gescheiden bedieningselement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheids deur- of vergrendelings
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Gedwongen openend | Nee |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer metrisch |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitvoering schakelcontact | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 30 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.27 A |
| Lengte sensor | 96 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Omron Sleutel afstelbare montage
Artikelnummer: 20575849
Fabrikantnummer: D4DS0013H
Omron Sleutel horizontale montage
Artikelnummer: 20612802
Fabrikantnummer: D4DS0011A
Omron Sleutel afstelbare montage horizontaal en verticaal
Artikelnummer: 20647425
Fabrikantnummer: D4DS1005B
Omron Sleutel verticale montage
Artikelnummer: 20649557
Fabrikantnummer: D4DS0012M
Artikelnummer: 23667567
Fabrikantnummer: D4NS0024G
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.