Omron Veligheidslichtscherm F3SG Safety Sensor, F3SG-R advanced, type 4, 30MM resolution, range 0.3 to - F3SG6080R
Artikelnummer: 25668330 | Fabrikantnummer: F3SG6080R | EAN: 4549734102834
Het productnummer van de fabrikant is F3SG6080R. Het EAN nummer is 4549734102834. Het interne artikelnummer is 25668330.
| Klasse |
Lichtgordijn
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veligheidslichtscherm F3SG
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 300 mA |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Verbergen mogelijk | Ja |
| Met mutingfunctie | Ja |
| Schakelspanning OSSD in High-toestand | 24 V |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 4 |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Override mogelijk | Ja |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Ja |
| Detektievermogen voor testlichamen | 30 mm |
| Met straalcodering | Ja |
| Met inschakelvergrendeling | Ja |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Gereduceerde resolutie | Ja |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Breedte sensor | 35 mm |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 20 m |
| Reactietijd | 13 ms |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 55 °C |
| Golflengte sensor | 870 nm |
| Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD | PNP/NPN |
| Hoogte van de sensor | 35 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Veiligheidsveldhoogte | 2510 mm |
| Resolutie van het lichtgordijn | 20 mm |
| Lengte sensor | 2528 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Omron KABEL F39G1038F 7M
Artikelnummer: 21425546
Fabrikantnummer: F39G1038F
Artikelnummer: 25668330
Fabrikantnummer: F3SG6080R