Omron Voeding 100 W 100 tot 240 vac ingang 12 VDC 8,5 A uitgang din-rai - S8FS2033R
Artikelnummer: 21585768 | Fabrikantnummer: S8FS2033R | EAN: 4549734104654
Omschrijving
Omron POWER SUPPLIES S8FS gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is S8FS2033R. Het EAN nummer is 4549734104654. Het interne artikelnummer is 21585768.
Aanvullende informatie
Voeding, 100 W, 100 tot 240 VAC ingang, 12 VDC, 8,5 A uitgang, DIN-railmontage
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Voedingen S8FS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Draagrailmontage mogelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Inbouwbreedte | 44 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Hoogte | 97 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2.2 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Vermogensafgifte | 100 W |
| Opgenomen vermogen | 240 VA |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 8.5 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 8.5 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Inbouwhoogte | 97 mm |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 370 V |
| 1e Secundaire spanning | 10.8 - 13.8 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Breedte | 39.2 mm |
| Diepte | 147.7 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Omron Voeding 100 W 100 tot 240 vac ingang 12 VDC 8,5 A uitgang din-rai
Artikelnummer: 21585768
Fabrikantnummer: S8FS2033R