Omron Voeding 300 W 100 tot 240 vac ingang 24 VDC 14 A uitgang din-rail - S8FS2065G
Artikelnummer: 21585790 | Fabrikantnummer: S8FS2065G | EAN: 4549734104975
Omschrijving
Omron POWER SUPPLIES S8FS gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is S8FS2065G. Het EAN nummer is 4549734104975. Het interne artikelnummer is 21585790.
Aanvullende informatie
Voeding, 300 W, 100 tot 240 VAC ingang, 24 VDC, 14 A uitgang, DIN-railmontage
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
VOEDINGEN
Toon alle producten in deze serie |
| Inbouwbreedte | 47 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Draagrailmontage mogelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Hoogte | 102 mm |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2.2 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Vermogensafgifte | 300 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 14 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 370 V |
| 1e Secundaire spanning | 21.6 - 27.6 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 14 A |
| Breedte | 42.2 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 420 VA |
| Inbouwhoogte | 102 mm |
| Diepte | 200.7 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Omron Voeding 300 W 100 tot 240 vac ingang 24 VDC 14 A uitgang din-rail
Artikelnummer: 21585790
Fabrikantnummer: S8FS2065G
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.