Omron VOEDING S8FS2026F 50W - S8FS2026F
Artikelnummer: 21585762 | Fabrikantnummer: S8FS2026F | EAN: 4549734104586
Omschrijving
Omron POWER SUPPLIES S8FS gelijkstroomvoedingseenheid, (bxhxd) 36x97x99mm, 1e Secundaire spanning 21.6 - 27.6V, spanningstype voedingsspanning AC/DC, nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz 100 - 240V, max. uitgangsstroom 1 2.2A, vermogensafgifte 50W, kortsluitvast, beschermingsgraad (IP) IP00,
Het productnummer van de fabrikant is S8FS2026F. Het EAN nummer is 4549734104586. Het interne artikelnummer is 21585762.
Aanvullende informatie
Voeding, 50 W, 100 tot 240 VAC ingang, 24 VDC, 2,2 A uitgang, rechtstreekse montage
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Voedingen S8FS
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte | 36 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 99 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Hoogte | 97 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2.2 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Vermogensafgifte | 50 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 2.2 A |
| Inbouwbreedte | 36 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2.2 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Inbouwhoogte | 97 mm |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 370 V |
| 1e Secundaire spanning | 21.6 - 27.6 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 124 VA |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product