Omron Voedingen S8VK-T 3-Fasige voeding, 400 vac, 480 W, 24 VDC, 20 A, din-railmontage - S8VK7052R
Artikelnummer: 23667656 | Fabrikantnummer: S8VK7052R | EAN: 4549734674805
Het productnummer van de fabrikant is S8VK7052R. Het EAN nummer is 4549734674805. Het interne artikelnummer is 23667656.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Voedingen S8VK-T
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 65 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Inbouwbreedte | 65 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Diepte | 112 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Hoogte | 124 mm |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Breedte in module-eenheden | 3.7 |
| Inbouwhoogte | 124 mm |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 450 - 810 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 29.5 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 380 - 480 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 380 - 480 V |
| Opgenomen vermogen | 547 VA |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Artikelnummer: 23667656
Fabrikantnummer: S8VK7052R
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.