Omron Voedingen S8FS Power Supply, 100W, 100-240 vac input, 24 VDC, 4.5 A output, din-rail - S8FS2038M
Artikelnummer: 23613325 | Fabrikantnummer: S8FS2038M | EAN: 4549734104708
Omschrijving
Power Supply, 100W, 100-240 VAC input, 24 VDC, 4.5 A output, DIN-rail
Het productnummer van de fabrikant is S8FS2038M. Het EAN nummer is 4549734104708. Het interne artikelnummer is 23613325.
Aanvullende informatie
Power Supply, 100W, 100-240 VAC input, 24 VDC, 4.5 A output, DIN-rail mounting, connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Voedingen S8FS
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 97 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2.2 |
| Max. uitgangsstroom 1 | 4.5 A |
| Vermogensafgifte | 100 W |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Inbouwhoogte | 97 mm |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 370 V |
| 1e Secundaire spanning | 21.6 - 27.6 V |
| Breedte | 39.2 mm |
| Diepte | 147.7 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Inbouwbreedte | mm |
| Opgenomen vermogen | VA |
| 2e Secundaire spanning | - V |
| 3e Secundaire spanning | - V |
| Max. uitgangsstroom 2 | A |
| Max. uitgangsstroom 3 | A |
| Nom. uitgangsspanning 2 | V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Omron Voedingen S8FS Power Supply, 100W, 100-240 vac input, 24 VDC, 4.5 A output, din-rail
Artikelnummer: 23613325
Fabrikantnummer: S8FS2038M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.