Omron Voedingen S8FS Voeding, 150 W, 100 tot 240 vac ingang, 24 VDC, 6,5 A uitgang, din-rai - S8FS4051H
Artikelnummer: 23826335 | Fabrikantnummer: S8FS4051H | EAN: 4549734761925
Omschrijving
Voeding, 150 W, 100 tot 240 VAC ingang, 24 VDC, 6,5 A uitgang, DIN-rai
Het productnummer van de fabrikant is S8FS4051H. Het EAN nummer is 4549734761925. Het interne artikelnummer is 23826335.
Aanvullende informatie
Voeding, 150 W, 100 tot 240 VAC ingang, 24 VDC, 6,5 A uitgang, DIN-railmontage, zonder EAC-certificering
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Voedingen S8FS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Inbouwbreedte | 44 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Hoogte | 97 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Vermogensafgifte | 150 W |
| Breedte in module-eenheden | 2.2 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 6.5 A |
| Opgenomen vermogen | 360 VA |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 6.5 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Inbouwhoogte | 97 mm |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 370 V |
| 1e Secundaire spanning | 21.6 - 27.6 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Breedte | 39.2 mm |
| Diepte | 177.7 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Omron Voedingen S8FS Voeding, 150 W, 100 tot 240 vac ingang, 24 VDC, 6,5 A uitgang, din-rai
Artikelnummer: 23826335
Fabrikantnummer: S8FS4051H
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.