Omron Voedingen S8FS Power Supply, 30 W, 100-240 vac input, 12 VDC, 3 A output, direct moun - S8FS2012F
Artikelnummer: 25668809 | Fabrikantnummer: S8FS2012F | EAN: 4549734104449
Omschrijving
Power supply, 30 W, 100-240 VAC input, 12 VDC, 3 A output, direct moun
Het productnummer van de fabrikant is S8FS2012F. Het EAN nummer is 4549734104449. Het interne artikelnummer is 25668809.
Aanvullende informatie
Power supply, 30 W, 100-240 VAC input, 12 VDC, 3 A output, direct mounting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Voedingen S8FS
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 35 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Hoogte | 82 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Inbouwbreedte | 35 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 99 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2.2 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Vermogensafgifte | 30 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Inbouwhoogte | 82 mm |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 370 V |
| 1e Secundaire spanning | 10.8 - 13.8 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 86 VA |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Omron Voedingen S8FS Power Supply, 30 W, 100-240 vac input, 12 VDC, 3 A output, direct moun
Artikelnummer: 25668809
Fabrikantnummer: S8FS2012F