Omron Voedingen S8FS Voeding, 600 W, 100 tot 240 vac input, 24 VDC, 27 A output, din-rail M - S8FS4081M
Artikelnummer: 24789627 | Fabrikantnummer: S8FS4081M | EAN: 4549734761963
Het productnummer van de fabrikant is S8FS4081M. Het EAN nummer is 4549734761963. Het interne artikelnummer is 24789627.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Voedingen S8FS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 120 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2.2 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 120 mm |
| Vermogensafgifte | 600 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 27 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 27 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| 1e Secundaire spanning | 21.6 - 27.6 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 350 V |
| Inbouwbreedte | 67 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Diepte | 220.7 mm |
| Opgenomen vermogen | 760 VA |
| Breedte | 62.2 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Artikelnummer: 24789627
Fabrikantnummer: S8FS4081M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.