Omron Voedingen S8VK-T 3-Fasige voeding, 240 W, 24 VDC, 10 A, din-railmontage - S8VK7001D
Artikelnummer: 26618094 | Fabrikantnummer: S8VK7001D | EAN: 4549734449083
Omschrijving
3-fasige voeding, 240 W, 24 VDC, 10 A, DIN-railmontage
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S8VK7001D. Het EAN nummer is 4549734449083. Het interne artikelnummer is 26618094.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Voedingen S8VK-T
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Breedte | 55 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Inbouwbreedte | 55 mm |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 3.1 |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 15 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Diepte | 122.4 mm |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 29.5 V |
| Hoogte | 125.6 mm |
| Inbouwhoogte | 122.4 mm |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 170 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 170 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 240 - 350 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Opgenomen vermogen | VA |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Omron Voedingen S8VK-T 3-Fasige voeding, 240 W, 24 VDC, 10 A, din-railmontage
Artikelnummer: 26618094
Fabrikantnummer: S8VK7001D