Omron Voet voor G2R-1-SN - P2R 6028C
Artikelnummer: 11012977 | Fabrikantnummer: P2R 6028C | EAN: 4536854742576
Omschrijving
Omron SOCKETS Other Sockets relaisvoet
Het productnummer van de fabrikant is P2R 6028C. Het EAN nummer is 4536854742576. Het interne artikelnummer is 11012977.
Aanvullende informatie
Voet voor G2R-1-SN
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige aansluitvoeten
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Overig |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Printplaataansluiting |
| Diepte | 35 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Breedte | 11 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal pins | 5 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product