Omron Voet voor G2R-2-SN relais en H3RN-2 tijdrelais - P2R 6027E
Artikelnummer: 11013001 | Fabrikantnummer: P2R 6027E | EAN: 4536854742569
Omschrijving
Omron SOCKETS Other Sockets relaisvoet
Het productnummer van de fabrikant is P2R 6027E. Het EAN nummer is 4536854742569. Het interne artikelnummer is 11013001.
Aanvullende informatie
Sockets
Voet voor G2R-2-SN relais en H3RN-2 tijdrelais
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Voet voor G2R-2-SN relais en H3RN-2 tijdrelais
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige aansluitvoeten
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Overig |
| Hoogte | 15 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 14 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Printplaataansluiting |
| Diepte | 32 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal pins | 8 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Voet voor G2R-2-SN relais en H3RN-2 tijdrelais
Artikelnummer: 11013001
Fabrikantnummer: P2R 6027E