Omron Voet voor G7S relais - P7SE0001G
Artikelnummer: 20455911 | Fabrikantnummer: P7SE0001G | EAN: 4536854872655
Omschrijving
Omron relaisvoet
Het productnummer van de fabrikant is P7SE0001G. Het EAN nummer is 4536854872655. Het interne artikelnummer is 20455911.
Aanvullende informatie
Voet voor G7S relais
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidsrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 80 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 40 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Breedte | 90.5 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal pins | 14 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product