Omron Voet voor MY4 relais - PY 1020G
Artikelnummer: 11016406 | Fabrikantnummer: PY 1020G | EAN: 4536853725334
Omschrijving
Omron PY 14 relaisvoet, (bxhxd) 24x12x29mm, uitvoering elektrische aansluiting termipoint-aansluiting, overig, 14 pins, T.b.v. relais serie MY-4.H3YN-4, uitvoering contactbussen klemveer
Het productnummer van de fabrikant is PY 1020G. Het EAN nummer is 4536853725334. Het interne artikelnummer is 11016406.
Aanvullende informatie
Voet voor MY4 relais
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Aansluitvoeten PY
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Overig |
| Diepte | 29 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 24 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal pins | 14 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Termipoint-aansluiting |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product