Omron Zender-ontvanger 15 M PNP ip69k M8 connector 4-polig - E3ZM0024M
Artikelnummer: 11961160 | Fabrikantnummer: E3ZM0024M | EAN: 4547648235815
Omschrijving
Omron E3 ZM fotocel zender/ontvangersysteem, (hxbxd) 32.2x10.8x21mm, reikwijdte 15m, max. uitgangsstroom 100mA, spanningsbereik 10 - 30V, spanningstype DC, beschermingsgraad (IP) IP69K, aansluitwijze M8 connector aansluiting, uitgang PNP, helderschakelend, donkerschakelend, afmeting 32.2X10.8X21,
Het productnummer van de fabrikant is E3ZM0024M. Het EAN nummer is 4547648235815. Het interne artikelnummer is 11961160.
Aanvullende informatie
Zender-ontvanger, 15 m, PNP, IP69K, M8 connector, 4-polig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eenrichtings lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3Z
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M8 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Lichtsoort | Infraroodlicht |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Reactietijd | 1 ms |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Nom. schakelafstand | 15000 mm |
| Max. schakelafstand | 15000 mm |
| Breedte sensor | 10.8 mm |
| AWG-nummer | 24 |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Lengte sensor | 21 mm |
| Golflengte sensor | 870 nm |
| Hoogte van de sensor | 32.2 mm |
| Max. openingshoek | 3 ° |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product
Omron Zender-ontvanger 15 M PNP ip69k M8 connector 4-polig
Artikelnummer: 11961160
Fabrikantnummer: E3ZM0024M