Omron Zender-ontvanger 30 M verticaal 10-30 VDC NPN/PNP lo/do ip67 2 - E3S 7008B
Artikelnummer: 11905510 | Fabrikantnummer: E3S 7008B | EAN: 4547648357203
Omschrijving
Omron E3 S fotocel zender/ontvangersysteem, (hxbxd) 50x20.4x23mm, reikwijdte 30m, max. uitgangsstroom 100mA, spanningsbereik 10 - 30V, spanningstype DC, beschermingsgraad (IP) IP67, aansluitwijze aansluitkabel, uitgang PNP en NPN, helderschakelend, donkerschakelend, afmeting 50X21X23,
Het productnummer van de fabrikant is E3S 7008B. Het EAN nummer is 4547648357203. Het interne artikelnummer is 11905510.
Aanvullende informatie
Zender-ontvanger, 30 m, verticaal, 10-30 VDC, NPN/PNP, LO/DO, IP67, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eenrichtings lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3S
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/NPN |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Golflengte sensor | 880 nm |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Lichtsoort | Infraroodlicht |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Reactietijd | 1 ms |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Nom. schakelafstand | 30000 mm |
| Max. openingshoek | 15 ° |
| Max. schakelafstand | 30000 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Lengte sensor | 23 mm |
| Breedte sensor | 20.4 mm |
| Hoogte van de sensor | 57 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| AWG-nummer | 23 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product
Omron Zender-ontvanger 30 M verticaal 10-30 VDC NPN/PNP lo/do ip67 2
Artikelnummer: 11905510
Fabrikantnummer: E3S 7008B