Omron Zender-ontvanger 40 M 10 tot 30 VDC PNP lo/do 2 M kabel ip64 - E3JK2010B
Artikelnummer: 20467918 | Fabrikantnummer: E3JK2010B | EAN: 4548583746442
Omschrijving
Omron PHOTO ELECTRIC SENSORS E3JK-LITE eenrichtings lichtscherm, lichtsoort ongepolariseerd rood lich, uitvoering elektrische aansluiting kabel, 1 halfgeleideruitgangen met, AWG-nummer 22, bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse veiligheidsklasse 2, beschermingsgraad (IP) IP64,
Het productnummer van de fabrikant is E3JK2010B. Het EAN nummer is 4548583746442. Het interne artikelnummer is 20467918.
Aanvullende informatie
Zender-ontvanger, 40 m, 10 tot 30 VDC, PNP, LO/DO; 2 m kabel, IP64
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eenrichtings lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3JK
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP64 |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Lengte sensor | 50 mm |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 18 mm |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Golflengte sensor | 624 nm |
| Reactietijd | 1 ms |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| AWG-nummer | 22 |
| Hoogte van de sensor | 50 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 40 m |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Nom. schakelafstand | 40000 mm |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 2 |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. schakelafstand | 40000 mm |
| Max. openingshoek | 3 ° |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product
Omron Zender-ontvanger 40 M 10 tot 30 VDC PNP lo/do 2 M kabel ip64
Artikelnummer: 20467918
Fabrikantnummer: E3JK2010B