Opple Performer G4 steunbeugel P4 beugel staal 150x42x150mm grijs - 545098000500
Artikelnummer: 22709477 | Fabrikantnummer: 545098000500 | EAN: 6956321806620
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Opple mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is 545098000500. Het EAN nummer is 6956321806620. Het interne artikelnummer is 22709477.
Aanvullende informatie
Optionele montagebeugel voor de Highbay Performer 80W/115W.
Accessoire Highbay Performer G4 - Draagarm - 80W & 110W - Aluminium - Grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Opple
Specificaties
Accessoire Highbay Performer G4 - Draagarm - 80W & 110W - Aluminium - Grijs
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Opple
Toon alle producten van Opple |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 150 mm |
| Breedte | 42 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 150 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Steunbeugel |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Opple Performer G4 steunbeugel P4 beugel staal 150x42x150mm grijs
Opple HIGHB G4 80W DAL 4K 100
Opple HIGHB G4 80W DAL 4K 100
Opple HIGHB G4 80W DAL 4K 100
Artikelnummer: 22709467
Fabrikantnummer: 545001002900
Huidige product
Opple Performer G4 steunbeugel P4 beugel staal 150x42x150mm grijs
Artikelnummer: 22709477
Fabrikantnummer: 545098000500