Opple Lamp Filament Led-E-B35-fila-e14-4.5W-dim-2700K-CL - 500011000200
Artikelnummer: 26697944 | Fabrikantnummer: 500011000200 | EAN: 6945730405203
Omschrijving
De Opple Lamp Filament Led-E-B35-fila-e14-4.5W-dim-2700K-CL staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
LED-E-B35-FILA-E14-4.5W-DIM-2700K-CL
Het productnummer van de fabrikant is 500011000200. Het EAN nummer is 6945730405203. Het interne artikelnummer is 26697944.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Lamp Filament 4,5W-470lm-2700K-Triac-E14
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Opple
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Opple
Toon alle producten van Opple |
| Serie |
Lamp Filament
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 97 mm |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Lampvorm | Kaars |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Specifieke lichtstroom lamp | 104 lm/W |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 4.5 - 4.5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 470 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Opple Lamp Filament Led-E-B35-fila-e14-4.5W-dim-2700K-CL
Artikelnummer: 26697944
Fabrikantnummer: 500011000200
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.