Opple Ecomax apollo steunbeugel montagebeugel HC350 staal 230x40x10mm wit - 520098000200
Artikelnummer: 21475511 | Fabrikantnummer: 520098000200 | EAN: 6956321815387
Omschrijving
Opple LED Wall and Ceiling Apollo mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is 520098000200. Het EAN nummer is 6956321815387. Het interne artikelnummer is 21475511.
Aanvullende informatie
Optionele montagebeugel voor eenvoudige montage op bestaande installaties (geen nieuwe schroefgaten nodig). Alleen geschikt voor Apollo 12W versies.
Accessoire Plafond-/wandarmatuur Apollo - Montagebeugel HC300
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Opple
Specificaties
Accessoire Plafond-/wandarmatuur Apollo - Montagebeugel HC300
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Opple
Toon alle producten van Opple |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 230 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 10 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Steunbeugel |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Opple Ecomax apollo steunbeugel montagebeugel HC350 staal 230x40x10mm wit
Artikelnummer: 21475511
Fabrikantnummer: 520098000200