Opple LED Highbay Performer G4 Mech. toebeh. verlichtingsarmatuur | 545098003500 - 545098003500
Artikelnummer: 22823355 | Fabrikantnummer: 545098003500 | EAN: 6941497726216
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Opple LED Highbay Performer G4 mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is 545098003500. Het EAN nummer is 6941497726216. Het interne artikelnummer is 22823355.
Aanvullende informatie
Accessoire Highbay Performer G4 - Reflector - 80W & 110W - Aluminium
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Opple
Specificaties
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Opple
Toon alle producten van Opple |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Hoogte/diepte | 130 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Aluminium |
| Lengte | 415 mm |
| Breedte | 415 mm |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 415 mm |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Type toebehoren/onderdelen | Reflector |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Bevestiging van de armatuurkap/lichtglasbol | Schroef |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Opple LED Highbay Performer G4 Mech. toebeh. verlichtingsarmatuur | 545098003500
Opple HIGHB G4 80W DAL 4K 100
Opple HIGHB G4 80W DAL 4K 100
Opple HIGHB G4 80W DAL 4K 100
Artikelnummer: 22709467
Fabrikantnummer: 545001002900
Huidige product
Opple LED Highbay Performer G4 Mech. toebeh. verlichtingsarmatuur | 545098003500
Artikelnummer: 22823355
Fabrikantnummer: 545098003500