Opple Performer opbouwbehuizing opbouwmodule staal 600x600x65mm wit - 140055484
Artikelnummer: 20364941 | Fabrikantnummer: 140055484 | EAN: 6956321879808
Omschrijving
Opple LED Panel Recessed Slim mech. toebeh. verlichtingsarmatuur, staal, wit, (lxbxh) 600x600x50mm, type toebehoren montageprofiel
Het productnummer van de fabrikant is 140055484. Het EAN nummer is 6956321879808. Het interne artikelnummer is 20364941.
Aanvullende informatie
Opbouwmodule, accessoire voor Slim Panel Performer UGR19 en Slim Panel EcoMax, type Sq595.
Accessoire Panelen - Opbouw module 600mm x 600mm - Wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Opple
Specificaties
Accessoire Panelen - Opbouw module 600mm x 600mm - Wit
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Opple
Toon alle producten van Opple |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 600 mm |
| Lengte | 600 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 65 mm |
| Transparant | Nee |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Opbouwbehuizing |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Opple Performer opbouwbehuizing opbouwmodule staal 600x600x65mm wit
Artikelnummer: 20364941
Fabrikantnummer: 140055484