Opple LED Slim Panel Ledpanelrc2 SQ600-surface-kit-WH - 542098017600
Artikelnummer: 22823287 | Fabrikantnummer: 542098017600 | EAN: 6941497720696
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Opple LED Slim Panel Surface Kit mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Opple
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 542098017600. Het EAN nummer is 6941497720696. Het interne artikelnummer is 22823287.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Opple
Toon alle producten van Opple |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 610 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 610 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 69 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Opbouwbehuizing |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Opple LED Slim Panel Ledpanelrc2 SQ600-surface-kit-WH
Opple PANEL E SQ 34W U22 3K
Opple PANEL E SQ 34W U22 3K
Opple PANEL E SQ 34W U22 3K
Artikelnummer: 21012823
Fabrikantnummer: 140062700
Huidige product
Opple LED Slim Panel Ledpanelrc2 SQ600-surface-kit-WH
Artikelnummer: 22823287
Fabrikantnummer: 542098017600