Opple Performer adapter led downlight RC P HZ adapter staal 200x200x0.8MM Ø200MM wit - 140060646
Artikelnummer: 20798487 | Fabrikantnummer: 140060646 | EAN: 6956321894122
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Opple mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is 140060646. Het EAN nummer is 6956321894122. Het interne artikelnummer is 20798487.
Aanvullende informatie
Adapterring accessoire voor montage van armaturen die een Ø139mm gatmaat vereisen, in een bestaande Ø175mm gatmaat. De ring heeft een buitendiameter van Ø200mm.
Accessoire Downlights - Adapter ring 150-175 - Staal - Wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Opple
Specificaties
Accessoire Downlights - Adapter ring 150-175 - Staal - Wit
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Opple
Toon alle producten van Opple |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 200 mm |
| Hoogte | 0.8 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Adapter |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Opple Performer adapter led downlight RC P HZ adapter staal 200x200x0.8MM Ø200MM wit
Opple Performer led downlight RC-P-MW SYMM 4000K 165x165mm 41-80° - breedstralend zwart
Opple Performer led downlight RC-P-MW SYMM 4000K 165x165mm 41-80° - breedstralend zwart
Opple Performer led downlight RC-P-MW SYMM 4000K 165x165mm 41-80° - breedstralend zwart
Artikelnummer: 20798421
Fabrikantnummer: 140057171
Huidige product
Opple Performer adapter led downlight RC P HZ adapter staal 200x200x0.8MM Ø200MM wit
Artikelnummer: 20798487
Fabrikantnummer: 140060646