Opple Smart Lighting accessoires Ledsmart-Ble-relay-250W-dim - 821017001200
Artikelnummer: 26697950 | Fabrikantnummer: 821017001200 | EAN: 6941408898469
Omschrijving
LEDSmart-BLE-Relay-250W-DIM
Het productnummer van de fabrikant is 821017001200. Het EAN nummer is 6941408898469. Het interne artikelnummer is 26697950.
Aanvullende informatie
Accessoire Smart Lighting - Relay - 250 Watt - Dimbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Opple
Specificaties
| Klasse |
Lichtregelsysteemcomponent
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Opple
Toon alle producten van Opple |
| Serie |
Smart Lighting accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 28 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 88 mm |
| Breedte | 41.2 mm |
| Bediening via Bluetooth | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Besturingswijze | RF |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Model | Signaalomvormer |
| Categorieën |
Lichtregelapparatuur
Armaturen |
Huidige product
Opple Smart Lighting accessoires Ledsmart-Ble-relay-250W-dim
Artikelnummer: 26697950
Fabrikantnummer: 821017001200
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.