Orion Wit 770LM 2700K ra>80 fase afsnijding - 212100
Artikelnummer: 26703595 | Fabrikantnummer: 212100 | EAN: 7021982121005
Het productnummer van de fabrikant is 212100. Het EAN nummer is 7021982121005. Het interne artikelnummer is 26703595.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Orion
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Lengte | 300 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Slagvastheid | IK10 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Buitendiameter | 300 mm |
| Lamphouder | Overig |
| Hoogte/diepte | 87 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 8 - 8 W |
| Max. systeemvermogen | 8 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 70 % |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 56 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 69 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 96 - 96 lm/W |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Nom. stroom | - mA |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | - °C |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 770 - 770 lm |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting