Osram 1906 led-lamp e27 4,5W peer 820 2000K 250LM dimbaar - 4058075269965
Artikelnummer: 22689787 | Fabrikantnummer: 4058075269965 | EAN: 4058075269965
Het productnummer van de fabrikant is 4058075269965. Het EAN nummer is 4058075269965. Het interne artikelnummer is 22689787.
Kleurtemperatuur
Dimbare LED lampen, vintage edition, klassieke Edison-lampvorm
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
Vintage 1906 LED CLASSIC EDISON DIM
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Diameter | 64 mm |
| Lengte | 143 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 75 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 220 V |
| Kleurtemperatuur | 2000 - 2000 K |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.7 |
| Nom. stroom | 25 - 25 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Lichtstroom | 300 - 300 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 300 lm |
| Stralingshoek | 300 - 300 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22689787
Fabrikantnummer: 4058075269965