Osram Halostar halogeenlamp zonder reflector G4 2800K 10W - 4058075094178
Artikelnummer: 21669835 | Fabrikantnummer: 4058075094178 | EAN: 4058075094178
Het productnummer van de fabrikant is 4058075094178. Het EAN nummer is 4058075094178. Het interne artikelnummer is 21669835.
Kleurtemperatuur
Laagvolt halogeenlamp met pinfitting
| Klasse |
Laagvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
HALOSTAR STARLITE® 2000
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 10 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Lichtstroom | 130 lm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 10 mm |
| Voet | G4 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 10 kWh |
| Totale lengte | 33 mm |
| UV-bescherming | Ja |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | T3 |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21669835
Fabrikantnummer: 4058075094178