Osram Halostar GY6,35 halogeenlamp zonder reflector 3000K 1050LM helder 50W 12V 12MM - 4050300615936
Artikelnummer: 11382856 | Fabrikantnummer: 4050300615936 | EAN: 4050300615936
Het productnummer van de fabrikant is 4050300615936. Het EAN nummer is 4050300615936. Het interne artikelnummer is 11382856.
Kleurtemperatuur
Laagvolt halogeenlamp met pinfitting
| Klasse |
Laagvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
HALOSTAR® PRO
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lampvermogen | 50 W |
| Totale lengte | 44 mm |
| Lichtstroom | 1050 lm |
| Voet | GY6,35 |
| Diameter | 12 mm |
| UV-bescherming | Ja |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 50 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 4000 h |
| Infrarood coating | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 11382856
Fabrikantnummer: 4050300615936