Osram Halostar GY6,35 halogeenlamp zonder reflector 2950K 910LM helder 50W 12V 12MM - 4058075094277
Artikelnummer: 21669840 | Fabrikantnummer: 4058075094277 | EAN: 4058075094277
Het productnummer van de fabrikant is 4058075094277. Het EAN nummer is 4058075094277. Het interne artikelnummer is 21669840.
Kleurtemperatuur
Laagvolt halogeenlamp met pinfitting
| Klasse |
Laagvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
HALOSTAR STARLITE® 2000
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 50 W |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 44 mm |
| Voet | GY6,35 |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 12 mm |
| UV-bescherming | Ja |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 50 kWh |
| Kleurtemperatuur | 2950 K |
| Lichtstroom | 910 lm |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | T3,5 |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Nom. stroom | mA |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21669840
Fabrikantnummer: 4058075094277