Osram Halostar halogeenlamp zonder reflector eco GY6,35 3000K 60W - 4050300785400
Artikelnummer: 11382859 | Fabrikantnummer: 4050300785400 | EAN: 4050300785400
Het productnummer van de fabrikant is 4050300785400. Het EAN nummer is 4050300785400. Het interne artikelnummer is 11382859.
Kleurtemperatuur
Laagvolt halogeenlamp met pinfitting
| Klasse |
Laagvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
HALOSTAR® PRO
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lampvermogen | 60 W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 60 kWh |
| Totale lengte | 44 mm |
| Voet | GY6,35 |
| Diameter | 12 mm |
| UV-bescherming | Ja |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Gemiddelde nom. levensduur | 4000 h |
| Infrarood coating | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Nom. stroom | 5410 mA |
| Lichtstroom | 1560 lm |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 11382859
Fabrikantnummer: 4050300785400