Osram Halogeenlamp zonder reflector eco R7S 80W 74,9MM - 4008321928078
Artikelnummer: 11379478 | Fabrikantnummer: 4008321928078 | EAN: 4008321928078
Het productnummer van de fabrikant is 4008321928078. Het EAN nummer is 4008321928078. Het interne artikelnummer is 11379478.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
HALOLINE® PRO
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 80 W |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 78 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 80 kWh |
| Diameter | 12 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Lampaanduiding | T4 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Lichtstroom | 1385 lm |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 11379478
Fabrikantnummer: 4008321928078