Osram Haloline G9 halogeenlamp zonder reflector 2700K 260LM helder 25W 14MM - 4008321703552
Artikelnummer: 11856628 | Fabrikantnummer: 4008321703552 | EAN: 4008321703552
Het productnummer van de fabrikant is 4008321703552. Het EAN nummer is 4008321703552. Het interne artikelnummer is 11856628.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
HALOPIN® OVEN
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 25 W |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 13 mm |
| Voet | G9 |
| Lichtstroom | 260 lm |
| UV-bescherming | Ja |
| Infrarood coating | Nee |
| Totale lengte | 41 mm |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampaanduiding | T4 |
| Model | Overig |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 11856628
Fabrikantnummer: 4008321703552