Osram Halopin G9 halogeenlamp zonder reflector 2800K 980LM helder 60W 14MM - 4008321945372
Artikelnummer: 11389855 | Fabrikantnummer: 4008321945372 | EAN: 4008321945372
Het productnummer van de fabrikant is 4008321945372. Het EAN nummer is 4008321945372. Het interne artikelnummer is 11389855.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
HALOPIN® PRO
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 60 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 60 kWh |
| Voet | G9 |
| Diameter | 14 mm |
| Totale lengte | 51 mm |
| Lichtstroom | 980 lm |
| UV-bescherming | Ja |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampaanduiding | T4 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 11389855
Fabrikantnummer: 4008321945372