Osram CIRCOLUX LED Circolux Led 14.5W 827 frosted e27 - 4058075606999
Artikelnummer: 23469986 | Fabrikantnummer: 4058075606999 | EAN: 4058075606999
Het productnummer van de fabrikant is 4058075606999. Het EAN nummer is 4058075606999. Het interne artikelnummer is 23469986.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
CIRCOLUX LED
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 86 mm |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Diameter | 260 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 104 lm/W |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Nom. stroom | 110 - 110 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 1521 - 1521 lm |
| Lampvermogen | 14.5 - 14.5 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1521 lm |
| Stralingshoek | 160 - 160 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Lichtsterkte | cd |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 95 % |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23469986
Fabrikantnummer: 4058075606999