Osram OSR Automotive 64193CBN H4 P43T 12V 60/55W blauw - 4062172149334
Artikelnummer: 23490912 | Fabrikantnummer: 4062172149334 | EAN: 4062172149334
Het productnummer van de fabrikant is 4062172149334. Het EAN nummer is 4062172149334. Het interne artikelnummer is 23490912.
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
OSR Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Blauw |
| Diameter | 17 mm |
| Lichtstroom | 1650 lm |
| Totale lengte | 82 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Ja |
| Technologie | Halogeenlamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Ja |
| Geschikt voor bromfiets | Ja |
| Aantal gloeidraden | 2 |
| Nom. vermogen gloeidraad 2 | 55 W |
| Voet | P43t |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 60 W |
| Geschikt voor vaartuig | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Specifieke lichtstroom lamp | 27 lm/W |
| Normaanduiding (ECE) | H4 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23490912
Fabrikantnummer: 4062172149334