Osram Speciaal lampen uv-lamp S G23 uv-C - 4050300941240
Artikelnummer: 20220317 | Fabrikantnummer: 4050300941240 | EAN: 4050300941240
Het productnummer van de fabrikant is 4050300941240. Het EAN nummer is 4050300941240. Het interne artikelnummer is 20220317.
Deze producten zijn bedoeld voor disinfectie en kunnen niet voor algemene verlichting gebruikt worden. De producten produceren hoog vermogen UV-C licht, dat ernstig letsel aan de huid en ogen kan veroorzaken. Vermijd blootstelling aan ogen en huid. Alleen gebruiken in een afgesloten omgeving die gebruikers beschermt tegen het UV-C licht.
In het geval van breken van een lamp volg deze voorschriften: ventileer de kamer 30 minuten en verwijder daarna de losse onderdelen. Gebruik hierbij handschoenen. Leg de losse onderdelen in een afgesloten verpakking (plastic zak) en breng het naar uw plaatselijke milieustraat als chemisch afval. Gebruik geen stofzuiger.
OSR Compact Fluorescentie G23 28X236mm 11W UVC 254nm Kiemdodend TUV HNS Desinfectie van lucht water en oppervlakken UV lamp
| Klasse |
UV-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
UV-C HNS
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Lamptype | Compactfluorescentielamp |
| Lampvermogen | 11 W |
| Diameter | 28 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 11 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 8000 h |
| Brandstand | Willekeurig |
| Blacklightlamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Geïntegreerde starter | Nee |
| Geschikt voor reprografie | Nee |
| Geschikt voor persoonlijk welzijn | Nee |
| Geschikt voor bruining | Nee |
| Geschikt voor medische toepassingen | Nee |
| Geschikt voor insectenbestrijding | Nee |
| Soort UV-straling | UV-C |
| Voet | G23 |
| Geschikt voor waterdesinfectie | Ja |
| Geschikt voor luchtdesinfectie | Ja |
| Totale lengte | 235.5 mm |
| Lampspanning | 91 - 91 V |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Kwikinhoud | 1.3 mg |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |