Osram Lumilux G13 TL-buis 3000K 3250LM 36W Ø26 1213.6MM - 4050300517896
Artikelnummer: 11384662 | Fabrikantnummer: 4050300517896 | EAN: 4050300517896
Omschrijving
Osram Lumilux T8 tl-buis, wit, lengte 1213.6mm, lampvorm staaf, voet G13, 36W, lichtkleur 830, temperatuur 3000K, buisdiameter 26mm, lampaanduiding T8, toepassing algemeen, ringdiameter 26mm, lichtstroom 3250lm, lichtkleur vlgs. EN 12464-1 warmwit < 3300 K, weergave-index 80 - 89,
Het productnummer van de fabrikant is 4050300517896. Het EAN nummer is 4050300517896. Het interne artikelnummer is 11384662.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Fluorescentielampen van 26mm met G13 voet. Productkenmerken: Zeer goed lumenbehoud: 90 % gedurende de volledige levensduur van de lamp. Goede kleurweergavegroep: 1B (Ra: 8089). Dimbaar. Drieband-fosfor van topkwaliteit: LUMILUX®. Productvoordelen: Bewezen lamptechnologie. Goede rendabiliteit dankzij hoge efficiëntie. Verkrijgbaar in veel verschillende lichtkleuren (2.7008.000K) voor allerlei toepassingen. Toepassingsgebieden: Openbare gebouwen. Kantoorverlichting. Industrie. Winkels. Supermarkten en warenhuizen. Straatverlichting. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen.
Buisvormige fluorescentielampen van 26 mm met G13 lampvoet
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
Buisvormige fluorescentielampen van 26 mm met G13 lampvoet
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LUMILUX® T8
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lampvermogen | 36 W |
| Kleur | Wit |
| Splinterbescherming | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 40 kWh |
| Lichtkleur | 830 |
| Voet | G13 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Lengte | 1213.6 mm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Lampvorm | Staaf |
| Toepassing | Algemeen |
| Buisdiameter | 26 mm |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Spectrumlamp | Nee |
| Lichtstroom | 3250 lm |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 90 lm/W |
| Lampaanduiding | T8 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Stralingshoek | ° |
| Ringdiameter | 25.5 mm |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram Lumilux G13 TL-buis 3000K 3250LM 36W Ø26 1213.6MM
Artikelnummer: 11384662
Fabrikantnummer: 4050300517896