Osram LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SEN Led Classic A motion & daylight sensor 7.3W 827 clear e27 - 4099854235726
Artikelnummer: 26723993 | Fabrikantnummer: 4099854235726 | EAN: 4099854235726
Omschrijving
De Osram LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SEN Led Classic A motion & daylight sensor 7.3W 827 clear e27 staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SENSOR 7.3W 827 Clear E27
Het productnummer van de fabrikant is 4099854235726. Het EAN nummer is 4099854235726. Het interne artikelnummer is 26723993.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Speciale lampen met bewegingssensor en geïntegreerde daglichtsensor, klassieke bolvorm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SEN
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Kleur | Overig |
| Lengte | 116 mm |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 8 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 110 lm/W |
| Filament lamp | Ja |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Lampvermogen | 7.3 - 7.3 W |
| Nom. stroom | 48 - 48 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 806 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SEN Led Classic A motion & daylight sensor 7.3W 827 clear e27
Artikelnummer: 26723993
Fabrikantnummer: 4099854235726