Osram LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SEN Led Classic A motion & daylight sensor 8.8W 840 frosted e27 - 4099854129346
Artikelnummer: 26723981 | Fabrikantnummer: 4099854129346 | EAN: 4099854129346
Omschrijving
De Osram LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SEN Led Classic A motion & daylight sensor 8.8W 840 frosted e27 staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SENSOR 8.8W 840 Frosted E27
Het productnummer van de fabrikant is 4099854129346. Het EAN nummer is 4099854129346. Het interne artikelnummer is 26723981.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Speciale lampen met bewegingssensor en geïntegreerde daglichtsensor, klassieke bolvorm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SEN
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 112 mm |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Lampvorm | Peer |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Diameter | 60 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 9 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 91 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Vermogensfactor | 0.75 |
| Nom. stroom | 58 - 58 mA |
| Lampvermogen | 8.8 - 8.8 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 806 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 200 - 200 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Met schemeringsschakelaar | Ja |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 86 % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SEN Led Classic A motion & daylight sensor 8.8W 840 frosted e27
Artikelnummer: 26723981
Fabrikantnummer: 4099854129346