Osram LED LAMPS ENERGY EFFICIENCY REFLECT Led Lamps energy efficiency reflector 4.7W 840 gu10 - 4099854267864
Artikelnummer: 26724004 | Fabrikantnummer: 4099854267864 | EAN: 4099854267864
Omschrijving
De Osram LED LAMPS ENERGY EFFICIENCY REFLECT Led Lamps energy efficiency reflector 4.7W 840 gu10 staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
LED LAMPS ENERGY EFFICIENCY REFLECTOR 4.7W 840 GU10
Het productnummer van de fabrikant is 4099854267864. Het EAN nummer is 4099854267864. Het interne artikelnummer is 26724004.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED reflectorlampen PAR16, ENERGIE-EFFICIËNTIEKLASSE A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED LAMPS ENERGY EFFICIENCY REFLECT
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Overig |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Diameter | 50 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | GU10 |
| Lengte | 54 mm |
| Lichtsterkte | 510 cd |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.4 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 178 lm/W |
| Nom. stroom | 64 - 64 mA |
| Lichtstroom | 840 - 840 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Lampvermogen | 4.7 - 4.7 W |
| Stralingshoek | 100 - 100 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 840 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED LAMPS ENERGY EFFICIENCY REFLECT Led Lamps energy efficiency reflector 4.7W 840 gu10
Artikelnummer: 26724004
Fabrikantnummer: 4099854267864