Osram LED LINE R7S Led Line R7S 19W 840 clear R7S - 4099854022340
Artikelnummer: 26723979 | Fabrikantnummer: 4099854022340 | EAN: 4099854022340
Omschrijving
LED LINE R7S 19W 840 Clear R7s
Het productnummer van de fabrikant is 4099854022340. Het EAN nummer is 4099854022340. Het interne artikelnummer is 26723979.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED lampen met R7s retrofit lampvoet
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED LINE R7S
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 118 mm |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Diameter | 28 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Voet | R7s |
| Kleur | Meerkleurig |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 19 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 129 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 2452 - 2452 lm |
| Lampvermogen | 19 - 19 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. stroom | 142 - 142 mA |
| Stralingshoek | 300 - 300 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 2452 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Lichtsterkte | cd |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 118.5 % |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED LINE R7S Led Line R7S 19W 840 clear R7S
Artikelnummer: 26723979
Fabrikantnummer: 4099854022340