Osram LED PIN G9 DIM Led Pin G9 dim 4.4W 827 clear G9 - 4099854247583
Artikelnummer: 26723994 | Fabrikantnummer: 4099854247583 | EAN: 4099854247583
Omschrijving
De Osram LED PIN G9 DIM Led Pin G9 dim 4.4W 827 clear G9 staat gelijk aan een 60W gloeilamp.
LED PIN G9 DIM 4.4W 827 Clear G9
Het productnummer van de fabrikant is 4099854247583. Het EAN nummer is 4099854247583. Het interne artikelnummer is 26723994.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Dimbare LED lampen met retrofit pinfitting G9
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED PIN G9 DIM
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Lengte | 59 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Kleur | Meerkleurig |
| Lampvorm | Overig |
| Diameter | 18 mm |
| Voet | G9 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 136 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.4 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtstroom | 600 - 600 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvermogen | 4.4 - 4.4 W |
| Nom. stroom | 27 - 27 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 600 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 110 % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED PIN G9 DIM Led Pin G9 dim 4.4W 827 clear G9
Artikelnummer: 26723994
Fabrikantnummer: 4099854247583