Osram Retrofit classic led-lamp e27 7,5W peer 827 2700K 806LM dimbaar - 4058075054240
Artikelnummer: 21466423 | Fabrikantnummer: 4058075054240 | EAN: 4058075054240
Het productnummer van de fabrikant is 4058075054240. Het EAN nummer is 4058075054240. Het interne artikelnummer is 21466423.
Kleurtemperatuur
Dimbare LED lampen, Classic A
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED Retrofit CLASSIC A DIM
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 106 mm |
| Voet | E27 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 115 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvermogen | 7 - 7 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Nom. stroom | 42 - 42 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 300 - 300 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 806 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Lichtsterkte | cd |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 84 % |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21466423
Fabrikantnummer: 4058075054240