Osram LED SPECIAL T SLIM Led Special T slim 6.5W 827 clear B15D - 4099854266706
Artikelnummer: 26724002 | Fabrikantnummer: 4099854266706 | EAN: 4099854266706
Omschrijving
De Osram LED SPECIAL T SLIM Led Special T slim 6.5W 827 clear B15D staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
LED SPECIAL T SLIM 6.5W 827 Clear B15d
Het productnummer van de fabrikant is 4099854266706. Het EAN nummer is 4099854266706. Het interne artikelnummer is 26724002.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Slanke LED lampen met B15d lampvoet
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED SPECIAL T SLIM
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 80 mm |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Voet | B15d |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Kleur | Meerkleurig |
| Diameter | 18 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 124 lm/W |
| Lampvermogen | 6.5 - 6.5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Nom. stroom | 37 - 37 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 806 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Lichtsterkte | cd |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 92.5 % |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED SPECIAL T SLIM Led Special T slim 6.5W 827 clear B15D
Artikelnummer: 26724002
Fabrikantnummer: 4099854266706