Osram Led-lamp e14 1,6W 2400K 50LM - 4058075432819
Artikelnummer: 23248434 | Fabrikantnummer: 4058075432819 | EAN: 4058075432819
Het productnummer van de fabrikant is 4058075432819. Het EAN nummer is 4058075432819. Het interne artikelnummer is 23248434.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED SPECIAL T26
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur behuizing | Overig |
| Lengte | 63 mm |
| Kleur | Overig |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Voet | E14 |
| Diameter | 26 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 2 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2400 - 2400 K |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.4 |
| Lampaanduiding | T8 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 31 lm/W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lichtstroom | 50 - 50 lm |
| Nom. stroom | 10 - 10 mA |
| Lampvermogen | 1.6 - 1.6 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 300 - 300 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 50 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |