Osram Led star led-lamp e27 12W bol 827 2700K 1521LM dimbaar - 4058075112131
Artikelnummer: 21466438 | Fabrikantnummer: 4058075112131 | EAN: 4058075112131
Het productnummer van de fabrikant is 4058075112131. Het EAN nummer is 4058075112131. Het interne artikelnummer is 21466438.
Kleurtemperatuur
LED lampen, klassieke bolvorm
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED STAR CLASSIC GLOBE Dimmable
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 135 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 11 kWh |
| Diameter | 95 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 138 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvermogen | 11 - 11 W |
| Lichtstroom | 1521 - 1521 lm |
| Nom. stroom | 52 - 52 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1521 lm |
| Stralingshoek | 300 - 300 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 17.8 % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21466438
Fabrikantnummer: 4058075112131